About me

Paulina, mam szesnaście lat i mieszkam w woj. lubelskim. Fotografia stała się moim zainteresowaniem, z dniem stworzenia bloga. Z dnia na dzień coraz bardziej się nią interesowałam, teraz nie wyobrażam sobie mojego życia bez tego małego cudeńka w rękach. Moje fotografie stają się coraz lepsze, nie stoję w miejscu, chcę być coraz lepsza, a moje postępy możecie obserwować właśnie tu.

Tańczyć lubiłam od zawsze, niestety nie jestem w żadnej grupie tanecznej, bo u mnie takowej nie ma. Bardzo tego żałuje, ale rekompensują mi to zajęcia zumby, na które czasem chodzę.

Uwielbiam zmieniać wystrój mojego pokoju, nie mogę przestawiać mebli, ponieważ mój pokój jest mały i teraz jest z niego "wyciśnięte" wszystko co się da, ale za to mam pełne pole do popisu robiąc różne DIY, które czasem pokazuje tu - na blogu.

Wolny czas spędzam podobnie jak większość nastolatek - przeglądam internet, spotykam się ze znajomymi i... nałogowo oglądam seriale. Gdy mam dłuższą przerwę włączam zaległe odcinki i nic poza większą ilością czasu mi nie brakuje. Potrafię godzinami siedzieć i wpatrywać się w ekran komputera. Mamy coś ze sobą wspólnego?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz